JML-diving

Menu
MENU

Elastyczny model sprzedaży

W zależności od tego, czy klient dysponuje odpowiednim funduszem inwestycyjnym lub chce sfinansować zakup naszego systemu z funduszu remontowego lub eksploatacyjnego proponujemy trzy modele umów sprzedaży naszego systemu:

• Standardowa sprzedaż – sprzedajemy system wraz z wdrożeniem i serwisem, fakturowanie i płatność następuje w momencie wdrożenia;

Instalacja bezinwestycyjna – instalujemy kompletny system na własny koszt – bez konieczności natychmiastowej zapłaty w momencie instalacji u klienta, rozliczenie za system następuje z opóźnieniem, z podziału oszczędności w rachunkach za energię elektryczną. Po umówionym czasie, po osiągnięciu założonych korzyści i rozliczeń system przechodzi na własność klienta.

Model mieszany – klient w momencie podpisania umowy częściowo płaci za zainstalowany system, natomiast reszta płatności jest rozliczana z oszczędności, jak w poprzednim modelu.

Aby móc dobrać właściwą konfigurację systemu oraz pomóc w wyborze modelu sprzedaży zawsze wykonujemy wcześniej analizę przed-wdrożeniową.

Oferowany przez nas system pozwala na wieloetapowe wdrożenie, począwszy np. od modułów, które dadzą największe oszczędności lub będą najtańsze we wdrożeniu – w zależności od planowanych środków jakie klient chce przeznaczyć na inwestycję. Czasami nasi klienci wybierają model wieloetapowy, najpierw wprowadzając nasz system w okrojonej wersji, z ograniczonym monitorowaniem, aby szybko osiągnąć korzyści, a dopiero później rozbudowując system do docelowej konfiguracji.